Mobil: +421 908 216 412   |   Janáčkova 5, 811 08 Bratislava   |   Slovenská republika   |   Email: info@playrooms.sk

Playrooms

vzrušujúca herňa
pre dospelých, ktorí sa radi hrajú

Vychutnajte si erotickú diverzitu

Erotika je súčasťou každého človeka a patrí medzi základné ľudské potreby. Je tiež nevyčerpateľným zdrojom vzrušujúcich zážitkov, ktoré sú pikantným korením nášho života. Každý človek so svojimi špecifickými potrebami a predstavami je jedinečný, preto aj pri erotike platí: tisíc ľudí, tisíc chutí. My erotickej diverzite veľmi dobre rozumieme, a práve preto vznikol unikátny priestor Playrooms.

Playrooms

Zažite dráždivé hry pre dospelých

Playrooms prináša do Bratislavy jedinečný koncept herne pre dospelých. U nás si naplno vychutnáte netradičné zážitky zo vzrušujúcich hier, ktoré spestria váš erotický život. To všetko vo veľmi nekonvenčnom, príjemnom a zároveň diskrétnom prostredí, ktoré disponuje všetkým potrebným vybavením a pomôckami. Navštívte nás aj so svojou polovičkou alebo priateľmi a splňte si svoje tajné túžby.

Playroom

Dajte priestor svojim fantáziám

Nezáleží na tom, či ste v štádiu objavovania svojho pravého erotického ja, či túžite prežiť dráždivé chvíle v netradičnom prostredí alebo hľadáte miesto na uskutočnenie konkrétnych sexuálnych fantázii, roleplay, BDSM a fetišov. Playrooms je to pravé miesto pre vás, miesto, kde sa vaše erotické sny zmenia na vzrušujúcu realitu.

Rezervujte si priestory online

Diskrétnosť a anonymita sú u nás na prvom mieste. Vaše údaje sú u nás v absolútnom bezpečí a za žiadnych okolností ich neposkytujeme tretím stranám.