Mobil: +421 908 216 412   |   Janáčkova 5, 811 08 Bratislava   |   Slovenská republika   |   Email: info@playrooms.sk

BDSM

absolútna rozkoš
z nevšednej erotiky

Spoznajte štyri písmená pôžitku

Skratka BDSM vychádza z anglických výrazov Bondage and Discipline, Domination and Submission, Sadism and Masochism – zväzovanie a disciplína, dominancia a submisivita, sadizmus a masochizmus. Ide o spoločný názov celého spektra alternatívneho erotického správania. Alternatívne erotické praktiky sa v ľudskej sexualite vyskytujú od nepamäti a sústavne sa rozvíjajú i napriek rôznym pokusom o ich zákaz a obmedzenie. Pretrvali jednoducho preto, lebo sú prirodzenou súčasťou erotického života.

BDSM
BDSM

Zažite dráždivé hry pre dospelých

Playrooms prináša do Bratislavy jedinečný koncept herne pre dospelých. U nás si naplno vychutnáte netradičné zážitky zo vzrušujúcich hier, ktoré spestria váš erotický život. To všetko vo veľmi nekonvenčnom, príjemnom a zároveň diskrétnom prostredí, ktoré disponuje všetkým potrebným vybavením a pomôckami. Navštívte nás aj so svojou polovičkou alebo priateľmi a splňte si svoje tajné túžby.

Vžite sa do svojej roly

BDSM hru je možné vykonávať medzi dvomi a viacerými dospelými osobami. Tie sa rozdeľujú na dominantných (tých, ktorí ovládajú) a submisívnych (tých, ktorí sú ovládaní) alebo switch (tých, ktorí vedia pôsobiť v oboch rolách). V BDSM hre nemusí ísť nevyhnutne o pohlavný styk, respektíve o dosiahnutie orgazmu. Stretávame sa s názormi, ktoré v rámci hry pohlavný styk preferujú, aj takými, kde ide čisto o prežitie pôžitku z hry, pričom sexuálnu energiu si účastníci zachovajú.

Rešpektujte tri pravidlá hry

Základné pravidlá pri BDSM hrách vyjadruje skratka SSC „SAFE, SANE, CONSENSUAL“, t. j. BEZPEČNE, ROZUMNE, A SO SÚHLASOM. Je dôležité si uvedomiť, že nesprávne alebo nemierne vykonaná praktika môže nielen pokaziť celý erotický zážitok, ale i spôsobiť nepríjemný úraz. Naopak, pri dodržaní týchto troch pravidiel sa môžete cítiť úplne bezpečne a zažiť skutočnú rozkoš a pôžitok.

1.

Užite si to bezpečne

SAFE – znamená bezpečne. Praktizovať BDSM hry treba v prvom rade s partnerom, ktorého dobre poznáte a dôverujete mu. Dôvera je v tomto smere nesmierne dôležitá a pustiť sa do hry s človekom bez vašej dôvery vyslovene neodporúčame! Pred samotnou hrou si dohodnite pravidlá. Tie by mali obsahovať praktiky, erotické pomôcky a takzvanú STOPKU (safeword). Stopka bude predstavovať dohodnutý signál pri ktorej bude hra prerušená, či už z dôvodu potreby prestávky, alebo ukončenia hry.

2.

Užite si to rozumne

SANE – znamená rozumne. Všetci účastníci erotickej BDSM hry rešpektujú hranice, preferencie a intenzitu ostatných účastníkov. Zapojte do hry empatiu a zodpovednosť. V prvom rade apelujeme na dominantných účastníkov, aby vykonávali erotické praktiky s citom a ohľadom na zdravie submisívnych. Rovnako dôležité brať do úvahy skúsenosti účastníkov. Nie je vhodné začať s extrémnymi formami, ak ste začiatočníci.

3.

Užite si to so súhlasom

CONSENSUAL – znamená so súhlasom. Máme tým na mysli súhlas, dohodu hráčov s BDSM hrou, jej pravidlami, ale aj jej priebehom. Vždy medzi sebou komunikujte na verbálnej poprípade neverbálnej úrovni. Zodpovedný dominant sa uisťuje, či je všetko v poriadku, vníma a akceptuje signály, ktoré mu submisívny partner vysiela.